Naujienos

Padėka už padovanotus kalendorius

Dėkojame Veisiejų seniūnijos seniūnui Zenonui Sabaliauskui už įteiktas dovanas mūsų globos namų darbuotojams. Džiaugiamės gražiais ir labai spalvingais Veisiejų kalendoriais 2021 metams, kuriuos išleido mūsų kraštiečiai.

Padėka už knygas

Kalėdos – džiaugsmo ir stebuklų metas. Pirmųjų kalėdinių dovanų sulaukė ir mūsų globos namų skaitytojai. Nuoširdžiai dėkojame Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokytojai Astai Eidukaitienei už padovanotas knygas. Džiaugiamės šia gražia iniciatyva ir linkime mokytojai bei jos šeimai gražių ir jaukių artėjančių švenčių!

Virtualūs susitikimai

Informuojame, kad Veisiejų socialinės globos namuose yra galimybė susisiekti su gyventojais virtualiai.

Jūs galite tai padaryti taip: prisijungus per Massenger programėlę, paieškos laukelyje įvesti Veisiejų Socialinės Globos Namai arba tiesiog spausti šią nuorodą: Veisieju Socialinės Globos Namai 

Dėl virtualaus susitikimo laiko prašome susitarti iš anksto su socialiniu darbuotoju tel. nr. 8 318 44 201 arba parašyti žinutę toje pačioje Massenger programėlėje adresatui Veisieju Socialinės Globos Namai.

Virtualūs susitikimai su "Raudonos nosys" klounų komanda

„RAUDONOS NOSYS“ komandos klounai neša džiaugsmą, juoką ir šypsenas labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms. Pilną emocijų ir linksmybių krepšį atnešė ir į mūsų globos namus. Šiuolaikinių technologijų pagalba mūsų gyventojai su klounais bendrauja nuotoliniu būdu. Gerai žinomos dainos, įtraukiančios klounų istorijos, žodžiais apibūdinti kvapas, spalvos ar objektai – visa tai padeda žmonėms pažadinti savo pojūčius, bent trumpam pamiršti negalią, rūpesčius ir nukeliauti į „laimės kampelį“.

Šiuo sunkiu laikotarpiu RAUDONOS NOSYS klounai ne tik praskaidrina gyventojams dieną ir pakelia nuotaiką, bet ir suteikia emocinę bei psichosocialinę pagalbą.

Nuoširdžiai dėkojame „RAUDONOS NOSYS“ klounų komandai!!!

Svarbi informacija

Siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso COVID-19 galimo plitimo, informuojame, kad Veisiejų socialinės globos namuose nuo 2020-11-07 draudžiamas pašalinių žmonių įėjimas, globotinių lankymas.

 

Derliaus diena

Kadangi mūsų globos namuose daržovės šiemet neužderėjo, derliaus dieną paminėjome kitaip. Kartu su gyventojais spalvinome daržoves bei lipdėme jas iš plastilino. Po sunkių darbų visi susirinkome padainuoti, vienas gyventojas net užsinorėjo pagroti gitara.

Kneipo takas

Neitikėtinai šiltą spalio 7 dieną mūsų globos namų kieme atidaryta netradicinė sveikatinimo erdvė – Kneipo takas. Takas įrengtas remiantis 19 a. vokiečių dvasininko, žymaus natūropato Sebastiano Kneipo sukurtu holistiniu sveikatos gerinimo modeliu. Prie tako įrengimo mielai prisidėjo ir mūsų gyventojai, kurie kartu su darbuotojais ėjo į mišką, rinko pušų bei eglių kankorėžius, o po to juos gražiai dėliojo. Iš viso įrengtos 5 sveikatingumo zonos, kurias sudaro dangos iš natūralių medžiagų: smulkesnių ir stambesnių akmenukų, pušų ir eglių kankorėžių, smulkaus smėlio. Atidarymo dieną gyventojai mėgino eiti taku, vieniems tai sekėsi lengvai, kitiems reikėjo drąsos, nes būgštavo dėl patiriamų pojūčių. Tikimės, kad mūsų gyventojai supras judėjimo terapijos bei sveikos gyvensenos svarbą, todėl dažnai vaikštinės įrengtu taku ir tokiu būdu stiprins savo sveikatą.

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną pagerbėme savo globos namų gyventojus surengdami pašnekesių popietę. Gyventojai vaišinosi kava ir saldainiais, kalbėjosi įvairiomis temomis, dalijosi prisiminimais.

Socialinių darbuotojų diena

Minint Socialinių darbuotojų dieną įstaigoje lankėsi savivaldybės atstovai, kurie mūsų socialiniams darbuotojams įteikė saldžią dovanėlę – tortą, o medikams dovanų kuponus poilsiui. Dėkojame savivaldybės atstovams ir merei už sveikinimus.

Europos kalbų diena

Minint Europos kalbų dieną rugsėjo 25-ąją gyventojai pasitikrino geografines bei kalbų žinias. Norintieji buvo kviečiami pagal gautą vėliavėlę surasti šalį žemėlapyje ir toje vietoje ją prisegti. Kitame žaidime globotiniams buvo rodomos įvairių šalių vėliavos ir jie turėjo įvardyti valstybę. Aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis staigmenėlėmis.

Bobų vasaros šventė

Rugsėjo 21 dieną mūsų globos namuose vyko mini žaidynės „Bobų vasara“. Dalyviai susiskirstė į komandas po tris ir sukūrė komandų pavadinimus. Taigi tarpusavyje konkuravo „Raudonieji“, „Vyrų šutvė ir Justė“ ir „Saulės zuikučiai“. Žaidynių dalyviams reikėjo atsakyti į suktus klausimus, teko susidoroti su greito rašymo užduotimi ir kuo greičiau sudėlioti dėlionę. Kol buvo skaičiuojami taškai, gyventojai vaišinosi kava ir saldainiais. Suskaičiavus taškus, paaiškėjo nugalėtojai - „Raudonųjų“ komanda. Visi dalyviai apdovanoti medaliais ir saldžiais prizais.

Svečiuose LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis

Š. m. rugsėjo 18 dieną vizito Lazdijų rajone metu LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis aplankė ir Veisiejų socialinės globos namus. Susitikimo metu Seimo pirmininkas išklausė darbuotojų lūkesčius, diskutavo jiems aktualiais klausimais, pasidalijo darbo Seime rezultatais ir apžvelgė ateinančios sesijos metu numatomus atlikti darbus. Prie kavos puodelio buvo aptartos socialinės globos namų perspektyvos ir jų  reikalingumas, nebuvo išvengta ir artėjančių Seimo rinkimų temos. Globos namų kolektyvas dėkoja LR Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui už šiltą, nuoširdų pokalbį ir laukia dar ne kartą atvykstant.

Ankstesnis 1 2 3 Sekantis
&nbps;
X