Naujienos

nuotrauka
Skelbiamas konkursas

Veisiejų socialinės globos namai kviečia dalyvauti konkurse Aptarnavimo ir ūkio padalinio vadovo pareigoms užimti. Daugiau informacijos rasite čia:  https://portalas.vtd.lt/lt/aptarnavimo-ir-ukio-padalinio-aptarnavimo-ir-ukio-padalinio-vadovas-322;866550.html

Inkilų kėlimo šventė "Paukščiai grįžta namo"

 

Nuo seno buvo žinoma, kad iki kovo 10d. parskrenda 40 rūšių paukščių. Tad ši diena taip ir vadinama – 40 – ies paukščių diena. Valstybinių miškų urėdijos Druskininkų regioninio padalinio specialistai R. Dzemyda ir A. Turčinavičius pakvietė mūsų globos namų gyventojus dalyvauti inkilų kėlimo šventėje „Paukščiai grįžta namo“. Nuvykome į Kapčiamiesčio girininkijos miškus, kur miškininkai pasakojo apie inkilų kėlimo svarbą, jų gamybą, miškininko profesiją bei iškėlėme miško sparnuočiams daug inkilų.

nuotrauka
Kovo 8-oji

Dienos nutolsta.

Metai nubėga.

Žemėje švinta ir temsta.

Moterys amžiais

Žavios palieka.

Moterys amžiais nesensta!    ( E. Drėgva )

 

Kovo 8 ­– oji – Tarptautinė moterų solidarumo diena. Šios dienos nepamiršome paminėti ir mūsų globos namuose. Moterys buvo pasveikintos gražiais žodžiais bei gėlėmis. Jos dėkojo už nuoširdžius sveikinimus ir parodytą dėmesį.

nuotrauka
Užgavėnės

Žiema, žiema bėk iš kiemo.. 
Šių metų vasario 21 d. Veisiejų socialinės globos namuose buvo surengta Užgavėnių šventė. Gyventojai, persirengę įvairiomis kaukėmis, skambant muzikai, šoko ir linksminosi. Vyko Lašininio ir Kanapinio kovos.  Nugalėtojas bus svarbiausias gavėnios laikotarpiu. Laimėjus kovą Kanapiniui, gyventojai buvo vaišinami blynais, bandelėmis. Po to šaukiniais buvo išvaroma žiema. Persirengėlių procesija, nešina More, išėjo į globos namų kiemą. Užkūrus laužą, Morė sudeginta kartu su praeitų metų negandomis ir bėdomis.  Šokome ir žaidėme aplink laužą, kol šis sudegė. 
Džiaugės boba po žiemos susilaukus šilumos.....
 

nuotrauka
Vasario 16 - oji

Vasario 16 dieną paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo 105 – ąsias metines. Gyventojai buvo pakviesti sugiedoti Tautišką giesmę. Prisiminėme ir aptarėme valstybinės šventės istorinius faktus. Popietėje gaminome sveikinimus Lietuvai, dalyvavome Veisieju kultūros namų organizuojamame renginyje.  Keletas gyventojų, lydimi darbuotojos dalyvavo pėsčiųjų žygyje Kapčiamiestyje, skirtame paminėti Vasario 16 – ąją. Ši diena visada liks mūsų širdyse kaip prisiminimas -  branginti ir saugoti savo Tėvynę, savo laisvę.

Valentino diena

Meilė nutiesia kelius,

Meilė suveda draugus,

Meilė šildo širdeles

Ir išpildo svajones.

Vasario 14 dieną mūsų globos namuose vyko popietė. Vaišinomės kava, arbata, saldumynais, dovanojome vieni kitiems pačių darytas širdeles su meilės palinkėjimais, sukomės šokio sūkuryje.

nuotrauka
Tęsiame iniciatyvą "Daugiau šilumos Ukrainai"

Vykstant karui Ukrainoje, mūsų globos namuose ir toliau gaminamos žvakės bei mezgamos šiltos kojinės kariams ir civiliams išgyventi. Siunta pristatyta į Kauno Kristaus Prisikėlimo Bažnyčią.

 

nuotrauka
Svečiuose - SADM ministrė M. Navickienė

VSG namuose lankėsi SADM ministrė Monika Navickienė. Domėjosi įstaigos teikiamomis paslaugomis, bendravo su gyventojais ir darbuotojais, aptarė tolimesnes įstaigos veiklos perspektyvas institucinės globos pertvarkos kontekste. Akcentavo, kad svarbu neįgaliesiems ne tik užtikrinti sąlygas judėjimui, bet ir sudaryti galimybes integracijai ir buvimui bendruomenėje. Pasidžiaugė įstaigos atliekamais infrastruktūros pertvarkymais energetikos srityje (įrengta saulės elektrinė, ruošiamasi įsirengti žemė – vanduo šildymą).

nuotrauka
Skelbiamas konkursas

Veisiejų socialinės globos namai kviečia dalyvauti konkurse  maisto ruošimo padalinio vadovo pareigoms užimti. Daugiau informacijos rasite čia: https://portalas.vtd.lt/lt/maisto-ruosimo-padalinio-maisto-ruosimo-padalinio-vadovas-322;854410.html

nuotrauka
Svečiuose - gydytojai-klounai „Raudonos nosys“

Labai džiaugiamės, kad gydytojai-klounai „Raudonos nosys“ neaplenkia mūsų globos namų. Gyventojams džiaugsmą ir juoką dalino Liusinda ir Persilada, kurių gyventojai jau spėjo pasiilgti po praeito apsilankymo. Mūsų gyventoja Justė sugalvojo gydytojoms-klounėms staigmeną - savo kambaryje surengė šokio pasirodymą ir apdovanojo jas šokoladais bei savo pačios dėliotomis dėlionėmis. Lydimi geromis emocijomis ir palčiomis šypsnemomis atsisveikinome su Liusinda ir Persilada iki kito pasimatymo.

Paspaudę šią nuorodą galėsite pamatyti trumpą filmuką, kaip vyko gydytojų-klounų „Raudonos nosys“ vizitas:
https://www.facebook.com/100058228426197/videos/pcb.595475289070080/1403706113768963

nuotrauka
Iniciatyva „Daugiau šilumos Ukrainai“

Lapkričio 28 dieną pradėjome gaminti šildančias žvakes Ukrainai. Prigaminę beveik 1000 žvakių susisiekėme su savanore Deimante Sidaraite, kuri mus nukreipė į Kauno Kristaus Prisikėlimo Bažnyčią. Čia mus pasitiko ir žvakes su džiaugsmu priėmė Australijos lietuvių bendruomenės pirmininkas Andrius Vaitiekūnas. Ačiū visiems prisijungusiems prie šios kilnios akcijos.

nuotrauka
Kalėdinis karnavalas

Kalėdos – tai, turbūt, viena gražiausių metų švenčių, kai galime ne tik vieni kitiems dovanoti dovanas, bet ir pabūti kartu. Ir šiais metais Kalėdų senelis mūsų gyventojų nepamiršo. Su pilnu maišu dovanų ir galybe sveikinimų atvyko gruodžio 29-osios rytą. Na, o gyventojai labai laukė Senelio, todėl pasiruošė dainų, eilių ir šokių programėlę. Išdalinęs dovanėles Kalėdų Senelis sukosi šokio ratelyje su gyventojais, o po visų linksmybių iškeliavo toliau dalinti džiaugsmo ir dovanų.

Ankstesnis 1 2 3 ... 10 Sekantis
X