Naujienos

Derliaus diena

Kadangi mūsų globos namuose daržovės šiemet neužderėjo, derliaus dieną paminėjome kitaip. Kartu su gyventojais spalvinome daržoves bei lipdėme jas iš plastilino. Po sunkių darbų visi susirinkome padainuoti, vienas gyventojas net užsinorėjo pagroti gitara.

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną pagerbėme savo globos namų gyventojus surengdami pašnekesių popietę. Gyventojai vaišinosi kava ir saldainiais, kalbėjosi įvairiomis temomis, dalijosi prisiminimais.

Socialinių darbuotojų diena

Minint Socialinių darbuotojų dieną įstaigoje lankėsi savivaldybės atstovai, kurie mūsų socialiniams darbuotojams įteikė saldžią dovanėlę – tortą, o medikams dovanų kuponus poilsiui. Dėkojame savivaldybės atstovams ir merei už sveikinimus.

Europos kalbų diena

Minint Europos kalbų dieną rugsėjo 25-ąją gyventojai pasitikrino geografines bei kalbų žinias. Norintieji buvo kviečiami pagal gautą vėliavėlę surasti šalį žemėlapyje ir toje vietoje ją prisegti. Kitame žaidime globotiniams buvo rodomos įvairių šalių vėliavos ir jie turėjo įvardyti valstybę. Aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis staigmenėlėmis.

Bobų vasaros šventė

Rugsėjo 21 dieną mūsų globos namuose vyko mini žaidynės „Bobų vasara“. Dalyviai susiskirstė į komandas po tris ir sukūrė komandų pavadinimus. Taigi tarpusavyje konkuravo „Raudonieji“, „Vyrų šutvė ir Justė“ ir „Saulės zuikučiai“. Žaidynių dalyviams reikėjo atsakyti į suktus klausimus, teko susidoroti su greito rašymo užduotimi ir kuo greičiau sudėlioti dėlionę. Kol buvo skaičiuojami taškai, gyventojai vaišinosi kava ir saldainiais. Suskaičiavus taškus, paaiškėjo nugalėtojai - „Raudonųjų“ komanda. Visi dalyviai apdovanoti medaliais ir saldžiais prizais.

Svečiuose LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis

Š. m. rugsėjo 18 dieną vizito Lazdijų rajone metu LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis aplankė ir Veisiejų socialinės globos namus. Susitikimo metu Seimo pirmininkas išklausė darbuotojų lūkesčius, diskutavo jiems aktualiais klausimais, pasidalijo darbo Seime rezultatais ir apžvelgė ateinančios sesijos metu numatomus atlikti darbus. Prie kavos puodelio buvo aptartos socialinės globos namų perspektyvos ir jų  reikalingumas, nebuvo išvengta ir artėjančių Seimo rinkimų temos. Globos namų kolektyvas dėkoja LR Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui už šiltą, nuoširdų pokalbį ir laukia dar ne kartą atvykstant.

Grybų šventė

OI JŪS, GRYBAI GRYBAI
Mes, nubėgę į giraitę,
Prisirinkom grybų kraitę, -
Ir pamatė miško monas
Kraitėj musmires raudonas...
Jis, atkliūtinęs iš gojų,
Mums knygelę dovanojo:
- Kad pažintumėt grybus, -
Tarė monas nekalbus.

 

Rugsėjo 16 dieną globos namuose vyko pati rudeniškiausia tradicinė šventė - grybų šventė. Šia proga vikriausi ir akyliausi globos namų gyventojai išskubėjo į mišką, kuriame jų laukė miško gėrybės. Berinkdami pačius įvairiausius grybus šventės dalyviai išalko, todėl prisėdo prie ežero ant kalvos įrengtoje „Miško klasėje“. Pailsėję ir pasistiprinę žaidė įvairius žaidimus grybų tema ir vaišinosi meduoliniais grybukais.

Raštingumo diena

Mūsų globos namuose rugsėjo 8-ąją susirinko grupelė gyventojų paminėti Tarptautinės raštingumo dienos. Rytmetį pradėjome mūsų gyventojų sukurtais eilėraščiais. Aptarėme, jog raštingu laikomas tas žmogus, kuris moka rašyti ir skaityti. Rašėme atvirukus su palinkėjimais draugui arba artimajam. Sprendėme įvairias užduotis su raidžių įrašymu. Vieniems rašyti sekėsi geriau, kitiems prasčiau, bet džiugu, kad globos namų gyventojai taip pat stengiasi išlaikyti savo raštingumo įgūdžius.

Grožio diena

Rugsėjo 9-ąją su globos namų moterimis minėjome Tarptautinę grožio dieną. Kadangi grožis visada prasideda nuo šypsenos, stengėmės, kad šią dieną globotinės būtų laimingos ir iš jų veidų nedingtų šypsena. Todėl atidarėme mini grožio saloną, kuriame darėme manikiūrus, šukuosenas, o tuo metu skambėjo moteriški pašnekesiai apie grožį, išvaizdą bei eleganciją. Šioje grožio popietėje netrūko juoko, muzikos, dainų bei šypsenų.

Išvyka prie ežero

Šiltą rugpjūčio 7-osios popietę išsiruošėme prie ežero. Braidžiojome ežero pakrante ir žaidėme žaidimą „Sugauk žuvelę“, kur savo jėgas išbandė stipriausi žvejai. Vėliau susėdę pavėsyje vaišinomės, šnekučiavomės ir žaidėme žaidimą „Pele, pele“.

Iškyla miške

Vasariškai šiltą ir saulėtą liepos 23 dieną mūsų gyventojams surengėme smagią  iškylą netoliese globos namų esančiame miške prie ežero. O kokia iškyla be gardaus maisto! Pabūgę šią dieną pūtusio gana stipraus vėjo, kepsnius iš anksto išsikepėme globos namų virtuvėlėje. Skaniai pavalgę, žaidėme įvairius žaidimus, rinkome mėlynes, gyventojas Karolis išdrįso net išsimaudyti. Net nepastebėjome kaip atėjo laikas susirinkti daiktus, susitvarkyti iškylos vietą ir keliauti namo vakarienės.

Vasaros šventė. Šokių, dainų ir žaidimų popietė

Liepos 15 d. mūsų įstaigoje vyko vasaros šventė. Ant didelio popieriaus lapo liejome vasaros spalvas – kūrėme bendrą paveikslą. Kartu su gyventojais grojome ir dainavome dainas apie vasarą, žaidėme žaidimus - balionų mūšis ir rankos taiklumas. Netikėčiausia ir linksmiausia užduotis – perduoti iš rankų į rankas išmanųjį plastiliną. Šventę vainikavo apdovanojimai, vaišės ir šokiai.

Ankstesnis 1 2 3 Sekantis
&nbps;
X