Naujienos

Grybų šventė

Tradicinė grybų šventė 

 

Dovana globotiniams

Dėkojame už dovanotus 5 televizorius kuriuos, kartu su SPA viešbutis Europa Royale Druskininkai, perdavė mums Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Kapčiamiesčio seniūnijos seniūnas Virginijus Golikas. Šiais televizoriais džiaugsis mūsų gyventojai!!!

"Mėlynoji paukštė 2023"

Rugsėjo 8 d. mūsų globotiniai dalyvavo festivalyje "Mėlynoji paukštė 2023" Kaišiadorių kultūros centre, kurį organizavo Strėvininkų socialinės globos namai. 

Integracinė - edukacinė šventė

Integracinė - edukacinė šventė "Dėkoju Tau žmogau" , Paupio globos/slaugos namuose. 

Dviračių žygis - edukacija Birštone

Dviračių žydis - edukacija Birštone. 

Rugsėjo 1-oji

Rudenį pasitinkame su naujais iššūkiais!!! Kambarių tvarkytojo, dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo, apdailininko, jaunesniojo sistemų administratoriaus profesijų mokslus pradeda net šeši globos namų gyventojai. Džiaugiamės ir sveikiname su Rugsėjo 1 - ąja!!!

nuotrauka
Žolinių šventė

Mūsų globos namuose paminėti Žolinių šventę susirinko daug gyventojų. Šventės išvakarėse rinkome įvairius žolynus, pynėme vainikus, puošėme aplinką.  Gyventojus savo dainomis ir muzika linksmino kapela "Cikriniai dzūkeliai". 

Išvyka į K. Dineikos parką

Pažintinė išvyka į K. Dineikos parką Druskininkuose leido ne tik pamatyti, užuosti, įkvėpti, bet ir pajausti sūpynių džiaugsmą žmonėms , turintiems fizinę negalią. O, po pasivaikščiojimo laukė nuostabi edukacinė veikla "Dailė ant vandens", kur kiekvienas savo jausmus išreiškė vandenyje, o prasmę atspausdino popieriaus lape.

nuotrauka
Tarptautinė tropikų diena

Šiandien šventėme tarptautinę tropikų dieną. Kartu vardo dienos proga pasveikinome gyventojus Petrą ir Povilą. Šventinę nuotaiką sukūrė mūsų globos namų saviveiklos grupės dalyviai. Žaidėme įvairius žaidimus, vaišinomės saldumynais ir gaiviaisiais gėrimais. 

Išvyka į "Aqua pramogos" Druskininkuose

Vakar išvyka į "Aqua Pramogos" Druskininkuose suteikė naujos patirties mūsų globos namų gyventojams. Tuo mes labai džiaugiamės, kad galėjome išmėginti kai kam naują, o kai kam jau išbandytą sporto šaką boulingą. Smagu, kad kiekvienam žaidėjui sekėsi puikiai, geriausiems - atminimo dovanėlės bei diplomai. 

Joninės

Joninės (Rasos) - viena gražiausių vasaros švenčių, siejama su giliomis tradicijomis ir linksmybėmis.

Birželio 22d. vyko šventinė popietė skirta Joninių šventei paminėti. Buvo pagerbiami gyventojai Jonai, Janina, Rasos. Šventinę nuotaiką sukūrė Druskininkų kapela "Ratnyčėlė".

Ankstesnis 1 2 3 ... 12 Sekantis
X