Naujienos

Gyventojų lankymas globos namuose

Po truputį laisvėjant karantino sąlygoms, laikantis saugumo reikalavimų nuo balandžio 22 d. bus leidžiama aplankyti savo artimuosius, gyvenančius socialinės globos įstaigose, grupinio gyvenimo namuose  – senjorus ir žmones su negalia. Aplankyti savo artimuosius galės tie šalies gyventojai, kurie yra pasiskiepiję arba nuo jų persirgimo koronavirusu yra praėję ne daugiau kaip 180 dienų.  

Gyventojų lankymas Veisiejų socialinės globos namuose leidžiamas tik užsiregistravus iš anksto nuo 2021 m. balandžio 22 dienos.
Dėl registracijos prašome kreiptis į gyventojo socialinį darbuotoją.
Lankymo laikas nuo 8.00 val. iki 20.00 val. darbo ir nedarbo dienomis.
Lankyme gali dalyvauti tik asmenys, pristatę patvirtinančius dokumentus:
1. Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (toliau – ESPBI IS) vakcinacijos įrašą arba teigiamo laboratorinio tyrimo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo) rezultatų (duomenų) protokolą, kuriuos asmuo gali pateikti atspausdintus arba išsaugotus skaitmeniniu formatu, arba tiesiogiai prisijungęs prie ESPBI IS.
2. Asmens sveikatos priežiūros įstaigos išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) arba nurodantį, kad asmens skiepijimas Sąjungos vaistinių preparatų registre įregistruota COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina pagal skiepijimo schemą yra baigta, kurį asmuo gali pateikti atspausdintą arba išsaugotą skaitmeniniu formatu.
Įleidžiami tik asmenys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ir kitų užkrečiamų ligų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
Lankytojas atvykdamas turi turėti nosį ir burną dengiančias priemones (veido kaukę, respiratorių ar kitas priemones). Nedėvėti kaukių gali tik žmonės su negalia, kurie dėl savo sveikatos būklės jų dėvėti negali arba jų dėvėjimas gali pakenkti sveikatai. Šiuo atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį. Prieš įeinant į įstaigą, privalu pasitikrinti temperatūrą, dėvėti kaukę, dezinfekuoti rankas ir kitais būdais kiek įmanoma sumažinti galimybes gyventojams ir darbuotojams užsikrėsti koronavirusu. 

Lankymo trukmė laikinai gali būti ne ilgesnė kaip 15 minučių, išlaikant saugų atstumą.

&nbps;
X