Naujienos

Edukacinė keramikos pamoka

Šių metų sausio 23 d. nuo 10 val. iki 12 val. Veisiejų socialinės globos namuose vyko keramikos edukacinė pamoka.
Joje dalyvavo Seirijų bendruomenės moterys ir globos namų keramikos užimtumo grupės nariai. Pamokos pradžioje pristatėme lėkščių gaminimo technologiją, supažindinome su keramikoje naudojamais įrankiais. Visi šios pamokos dalyviai pasigaminome po lėkštę, dekorui naudodami skirtingas technikas. Pamokos pabaigoje prie kavos puodelio pasidalijome įspūdžiais kaip sekėsi perprasti gamybos subtilybes.

Popietė "Saldžiausia diena"

Taigi, spalio 19 dieną nepraleidome progos ir mes globos namuose paminėti šios dienos. Lankėmės gyventojų kambariuose ir vaišinome juos įvairiais saldumynais. Taip pat gyventojus raginome nepamiršti savo kambario kaimynų ir pasidalinti gautomis saldžiomis dovanėlėmis.

Prevencinė ataskaita priešgaisrinės saugos tematika

Spalio 18 d. globos namuose lankėsi Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovas Viktoras Gerasimovas. Svečias pravedė gyventojams prevencinę paskaitą. Paskaitos metu mūsų gyventojai sužinojo galimas gaisrų priežastis,  kaip elgtis kilus gaisrui, kur kreiptis pagalbos, kaip naudotis gesintuvu. Gyventojai buvo raginami atsargiai elgtis su įvairiais elektros prietaisais, rūkyti tik tam skirtose vietose. Rūkymui buvo skirtas ypatingas dėmesys, nes rūkančių gyventojų yra nemažai ir neatsargus rūkymas lovoje, gyvenamojo kambario balkone arba tualete gali sukelti skaudžius padarinius. Paskaitos pabaigoje svečias atsakė į gyventojams rūpimus klausimus.

Pasaulinė rankų plovimo dienos popietė

Spalio 15 d. minėjome Pasaulinę rankų plovimo dieną. Ta proga žaidėme žaidimą užrištomis akimis bei žaidimą su kamuoliuku. Vėliau visi dalyvavusieji mokėsi kaip reikia taisyklingai plautis rankas, o po to vaišinomės kava ir saldainiais.

Pasaulinės psichikos dienos paminėjimas

Pasaulinė Psichikos sveikatos diena buvo paminėta ir mūsų globos namuose. Spalio 10 d. popietę gyventojai rinkosi į poilsio kambarį. Med. reabilitacijos padalinio vadovė Zita Narkevičienė papasakojo gyventojams, kas tai yra psichinė sveikata, kaip ją stiprinti, kur kreiptis blogai jaučiantis, ragino visus gyventi draugiškai, būti vieni kitiems tolerantiškesniems bei gerbti vieniems kitus. Po paskaitėlės gyventojai žiūrėjo kino filmą apie Alzheimerio ligą "Vis dar Elis".

Ankstesnis 1 2 3 Sekantis
&nbps;
X