Naujienos

nuotrauka
Užgavėnės

Žiema, žiema bėk iš kiemo.. 
Šių metų vasario 21 d. Veisiejų socialinės globos namuose buvo surengta Užgavėnių šventė. Gyventojai, persirengę įvairiomis kaukėmis, skambant muzikai, šoko ir linksminosi. Vyko Lašininio ir Kanapinio kovos.  Nugalėtojas bus svarbiausias gavėnios laikotarpiu. Laimėjus kovą Kanapiniui, gyventojai buvo vaišinami blynais, bandelėmis. Po to šaukiniais buvo išvaroma žiema. Persirengėlių procesija, nešina More, išėjo į globos namų kiemą. Užkūrus laužą, Morė sudeginta kartu su praeitų metų negandomis ir bėdomis.  Šokome ir žaidėme aplink laužą, kol šis sudegė. 
Džiaugės boba po žiemos susilaukus šilumos.....
 

nuotrauka
Vasario 16 - oji

Vasario 16 dieną paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo 105 – ąsias metines. Gyventojai buvo pakviesti sugiedoti Tautišką giesmę. Prisiminėme ir aptarėme valstybinės šventės istorinius faktus. Popietėje gaminome sveikinimus Lietuvai, dalyvavome Veisieju kultūros namų organizuojamame renginyje.  Keletas gyventojų, lydimi darbuotojos dalyvavo pėsčiųjų žygyje Kapčiamiestyje, skirtame paminėti Vasario 16 – ąją. Ši diena visada liks mūsų širdyse kaip prisiminimas -  branginti ir saugoti savo Tėvynę, savo laisvę.

Valentino diena

Meilė nutiesia kelius,

Meilė suveda draugus,

Meilė šildo širdeles

Ir išpildo svajones.

Vasario 14 dieną mūsų globos namuose vyko popietė. Vaišinomės kava, arbata, saldumynais, dovanojome vieni kitiems pačių darytas širdeles su meilės palinkėjimais, sukomės šokio sūkuryje.

nuotrauka
Tęsiame iniciatyvą "Daugiau šilumos Ukrainai"

Vykstant karui Ukrainoje, mūsų globos namuose ir toliau gaminamos žvakės bei mezgamos šiltos kojinės kariams ir civiliams išgyventi. Siunta pristatyta į Kauno Kristaus Prisikėlimo Bažnyčią.

 

nuotrauka
Svečiuose - SADM ministrė M. Navickienė

VSG namuose lankėsi SADM ministrė Monika Navickienė. Domėjosi įstaigos teikiamomis paslaugomis, bendravo su gyventojais ir darbuotojais, aptarė tolimesnes įstaigos veiklos perspektyvas institucinės globos pertvarkos kontekste. Akcentavo, kad svarbu neįgaliesiems ne tik užtikrinti sąlygas judėjimui, bet ir sudaryti galimybes integracijai ir buvimui bendruomenėje. Pasidžiaugė įstaigos atliekamais infrastruktūros pertvarkymais energetikos srityje (įrengta saulės elektrinė, ruošiamasi įsirengti žemė – vanduo šildymą).

nuotrauka
Skelbiamas konkursas

Veisiejų socialinės globos namai kviečia dalyvauti konkurse  maisto ruošimo padalinio vadovo pareigoms užimti. Daugiau informacijos rasite čia: https://portalas.vtd.lt/lt/maisto-ruosimo-padalinio-maisto-ruosimo-padalinio-vadovas-322;854410.html

nuotrauka
Svečiuose - gydytojai-klounai „Raudonos nosys“

Labai džiaugiamės, kad gydytojai-klounai „Raudonos nosys“ neaplenkia mūsų globos namų. Gyventojams džiaugsmą ir juoką dalino Liusinda ir Persilada, kurių gyventojai jau spėjo pasiilgti po praeito apsilankymo. Mūsų gyventoja Justė sugalvojo gydytojoms-klounėms staigmeną - savo kambaryje surengė šokio pasirodymą ir apdovanojo jas šokoladais bei savo pačios dėliotomis dėlionėmis. Lydimi geromis emocijomis ir palčiomis šypsnemomis atsisveikinome su Liusinda ir Persilada iki kito pasimatymo.

Paspaudę šią nuorodą galėsite pamatyti trumpą filmuką, kaip vyko gydytojų-klounų „Raudonos nosys“ vizitas:
https://www.facebook.com/100058228426197/videos/pcb.595475289070080/1403706113768963

nuotrauka
Iniciatyva „Daugiau šilumos Ukrainai“

Lapkričio 28 dieną pradėjome gaminti šildančias žvakes Ukrainai. Prigaminę beveik 1000 žvakių susisiekėme su savanore Deimante Sidaraite, kuri mus nukreipė į Kauno Kristaus Prisikėlimo Bažnyčią. Čia mus pasitiko ir žvakes su džiaugsmu priėmė Australijos lietuvių bendruomenės pirmininkas Andrius Vaitiekūnas. Ačiū visiems prisijungusiems prie šios kilnios akcijos.

nuotrauka
Kalėdinis karnavalas

Kalėdos – tai, turbūt, viena gražiausių metų švenčių, kai galime ne tik vieni kitiems dovanoti dovanas, bet ir pabūti kartu. Ir šiais metais Kalėdų senelis mūsų gyventojų nepamiršo. Su pilnu maišu dovanų ir galybe sveikinimų atvyko gruodžio 29-osios rytą. Na, o gyventojai labai laukė Senelio, todėl pasiruošė dainų, eilių ir šokių programėlę. Išdalinęs dovanėles Kalėdų Senelis sukosi šokio ratelyje su gyventojais, o po visų linksmybių iškeliavo toliau dalinti džiaugsmo ir dovanų.

nuotrauka
Šimtametės jubiliejus

Šiandien švenčiame mūsų gyventojos Onos Emilijos Ivoškienės šimtmečio jubiliejų! Tikrai taip - mūsų mielai Onutei šiandien sukanka 100 metų! Šia proga, iš pat ryto, į kambarį gyventojos pasveikinti sugūžėjo globos namų darbuotojai, na o vėliau jubiliatės pasveikinti atvyko Seimo narys Zenonas Streikus, Veisiejų seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Rima Šukienė, Seimo nario Zenono Streikaus patarėjas Benius Rūtelionis ir Lazdijų rajono mero patarėja Sigita Lenauskienė.
Labai didžiuojamės ir džiaugiamės, kad turime tokio amžiaus gyventoją, o pati Onutė visiems linki stiprybės, sveikatos ir sulaukti tokio garbaus amžiaus kaip jos.

nuotrauka
Šildančių žvakių gamyba

Mūsų globos namų gyventojai bei darbuotojai gamina šildančias žvakes. Kaip kilo idėja ir kokiu tikslu jos yra gaminamos galite rasti paspaudę nuorodą: http://www.lzvaigzde.lt/aktualijos-pulsas/naujiena/veisiej%C5%B3-socialin%C4%97s-globos-namuose-gamina-%C5%A1ildan%C4%8Dias-%C5%BEvakes-ukrainai

nuotrauka
Grožio diena „Esu toks - koks esu“

Grožis – tai atviras rekomendacinis laiškas, iš anksto užkariaujantis širdį. Ne išimtis ir mūsų globos namų gyventojos, kurios savo grožiu gali užkariauti ne tik širdį, bet ir pasaulį!  Kad dar labiau išryškintume jų grožį, surengėme grožio dieną „Esu toks – koks esu“.  Nuo pat ryto prasidėjo grožio procedūros. Jų metu buvo daromi makiažai,  manikiūrai bei šukuosenos. Džiaugiamės, kad gražintis nori ne tik moterys, bet ir vyrai, kurių taip pat sulaukėme.

Grožio negali neįamžinti, todėl visos dienos akimirkas užfiksavo fotografas. Tik jo dėka kiekvienas dalyvavęs grožio dienoje turės išskirtinę nuotrauką, kuria pasipuoš savo kambarį ir kartu prisimins, kad esu toks – koks esu, unikalus ir gražus ne tik vidumi, bet ir išore.  

X